Producenci

Trening "Alpha/Theta Crossover"

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 149,00 zł 149.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2 (Ilość ocen: 0)
Producent: Itallis
Kod produktu: IT-TRN-ATC

Opis

Jest to trening EEG, jedno-kanałowy, mający na celu ułatwienie wejścia w stan na pograniczu snu i pełnej świadomości. Służy budowaniu intuicyjności, potencjału twórczego, dostępowi do głębszych obszarów pamięci, wchodzenia w głęboką relaksację jednak bez zasypiania.

Dzięki pomiarowi i prezentacji dwóch najważniejszych zmiennych pozwalających na ocenę zbliżania się do stanu, gdzie uwaga przeniesiona jest do wewnątrz oraz dudnieć różnicowych (ang. binaural beats) sterowanych przez Twoje fale mózgowe, jest wysoce prawdopodobne, że dzięki temu treningowi doświadczysz głębokiej relaksacji, potencjału twórczego oraz innych przejawów Twojej intuicyjności.

Trenieng ten wykonuje się z zamkniętymi oczami. Aby móc zaznaczyć pewne istotne momenety, zawiera on pełno-ekranowy przycisk ułatwiający to zadanie bez otwierania oczu. Wszystkie pozostałe widoczne metryki służą łatwej ocenie całej sesji, już po jej zakończeniu. Dzięki takiej konstrukcji nie musisz się troszczyć o bodźce zewnętrzne i możesz się w pełni skupić na tym, co płynie z Twojego wnętrza.

Jeśli będziesz chciał cofnąć się i porównać poprzednie wyniki, możesz użyć wykresów dostępnych w programie BioReview oraz Excel'u. Dostępne są zarówno wykresy samej sesji, jak i wykresy pozwalające na porównanie sesji ze sobą.

Dodatkowe informacje w języku angielskim do pobrania tutaj.

Po opłaceniu zamówienia, w ciągu 24 godzin przesłany zostanie link pozwalający na ściągnięcie zakupionego projektu sesji. Link ten będzie aktywny przez 7 dni lub do 3 ściągnięć.

Uwaga! Sesja wymaga posiadania oprogramowania BioExplorer oraz urządzenia do pomiaru EEG współpracującego z tym oprogramowaniem (na przykład urządzenia z serii Optima).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl