Producenci

MindWave Mobile: Myndplay Edition (wersja europejska) - urządzenie EEG

Dostępność: niedostępny
Cena: 990,00 zł 990.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: NeuroSky
Kod produktu: 80027010

Opis

Urządzenie można zakupić kupując MindWave Mobile StarterKit i pobierając odpłatenego linka ze strony producenta do aplikacji Myndplay. MindWave Mobile zbiera dekady badań labolatoryjnych nad technologią  EEG i przekazuje to w Twoje dłonie. Po prostu załóż na głowę urządzenie MindWave i zobacz w czasie rzeczywistym jak zmieniają się Twoje fale mózgowe. Obserwuj poziom swojej koncentracji i relaksacji, zbadaj jak zmieniają się Twoje fale mózgowe podczas słuchania Twojej ulubionej muzyki. Dzięki ponad 100 grom służącym do treningu mózgu i aplikacjom edukacyjnym dostępnym w sklepie internetowym firmy NeuroSky, masz do swojej dyspozycji mnóstwo rozwiązań spośród których możesz wybrać te które najlepiej pasują do Twojego wieku i osobistych zainteresowań. MindWave jest także wspaniałym sposobem na wstęp do świata urządzeń/programów sterowanych bezpośrednio za pomocą myśli (ang. BCI - Brain-Computer Interface).

Urządzenie MindWave Mobile przesyła dane do współpracującego z nim urządzenia, tj. komputera lub urządzenia mobilnego (iOS i Android) za pomocą technologii bezprzewodowej komunikacji Bluetooth. Możesz także tworzyć swoje własne programy współpracujące z urządzeniem MindWave Mobile korzystając z darmowych narzędzi programistycznych oraz wymaganych bibliotek, dostępnych na stronie producenta (link).

MindWave Mobile

MindWave Mobile został zaprojektowany w Dolinie Krzemowej przez światowego lidera innowacji w obszarze technologii mierzenia fal mózgowych. Nowy zestaw o nazwie MindWave Mobile został zaprojektowany dla użytkowników urządzeń mobilnych. MindWave Mobile jest kompatybilny z urządzeniami firmy Apple opartymi o system iOS, włączając w to iPhone, iPod Touch i iPad a także smartfonami i tabletami opartymi o system Android. Obszar zastosowań MindWave Mobile możesz podwoić, dzięki zgodności z komputerami PC oraz Mac.

Opis

MindWave Mobile w bezpieczny sposób mierzy oraz przekazuje do podłączonego urządznia informację o spektrum mocy fal EEG (fale alfa, beta, itd.), pomiarach NeuroSky eSense (koncentracja i medytacja) oraz o mruganiu oczami. Urządzenie składa się z zestawu nagłownego, klipsa na ucho oraz ramienia z sensorem. Klip zakładany na małżowinę uszną służy jako uziemnienie oraz miejsce referencyjne pomiaru, elektroda do pomiaru EEG znajduje się na ramieniu z sensorem, która spoczywa na czole w miejscu nazywanym FP1 przez neurobiologów zajmujących się badaniem mózgu. Urządzenie do pracy potrzebuje pojedynczej baterii AAA, która starcza na około 8 godzin pracy.

Główne korzyści

MindWave Mobile jest najmniej kosztownym urządzeniem do pomiaru EEG o stopniu precyzji pozwalającym na badania naukowe. Zaprojektowany do współpracy z urządzeniami mobilnymi (iOS i Android) a także komputerami (Windows oraz Mac), może być użyty z szeroką gamą różnorodnych gier, ćwiczeń usprawniających pracę mózgu oraz aplikacjami edukacyjnymi. Czysty sygnał fal mózgowych uzyskany jest dzięki użyciu specjalnego układu scalonego o nazwie TGAM, który zrewolucjonizował tą gałąź przemysłu. MindWave Mobile jest doskonałym urządzeniem, aby postawić pierwsze kroki w obszarze interfejsów mózg-komputer (ang. BCI - Brain Computer Interface), czyli możliwości sterowania urządzeniami/programami bezpośrednio za pomocą myśli.

Porównanie "Brainwave Starter Kit" oraz "Myndplay Edition"

W porónaniu do zestawu "Brainwave Starter Kit", zestaw "Myndplay Edition" zawiera program  do odtwarzania filmów Myndplay (wraz z czterama filmami). Program ten pozwala na wpływanie w kluczowych momentach filmu na zmianę fabuły a tym samym zakończenia filmu. A wszystko to za pomocą zwiększania swojego poziomu koncentracji lub relakasacji, które mierzone jest przez urządzenie MindWave Mobile.

Załączone oprogramowanie

Brainwave Visualizer

Brainwave Visualizer jest pełną kolorów, interaktywną aplikacją, kontrolowaną przez Twój mózg. Pokazuje ona graficzną reprezentację aktywności Twojego mózgu. Brainwave Visualizer zawiera Wizualizację Fal Mózgowych (ang. Brainwave Visualization), Wykres Spektrum Mocy Fal Mózgowych (ang. Brainwave Power Spectrum Graph) oraz wskaźniki eSense Koncentracji oraz Medytacji (ang. eSense Attention and Meditation meters).

Widoczne na ekranie kształty przekształcają się i zmieniają kolor zależnie od stanu Twojego umysłu. Spróbuj słuchać muzyki i obserwój jak Twój mózg reaguje na melodie.

Man.Up.

Man.Up. jest rodzajem medytacyjnej gry, która sprytnie używa sterowanego umysłem stopnia trudności. Środowisko w grze zmienia się, bazując na Twoich pomiarach. Poddaj się muzyce techno i skacz w górę, górę, górę...

ZombiePop

Walcz z hordami Zombi i szukaj dla nich lekarstwa. W tej grze urządzenie MindWave będzie mierzyło Twój poziom koncentracji oraz będzie monitorowało mrugnięcia oczami - użyj więc tego, aby wydostać się z fabryki nieumarłych. 

Brain Yoga Journal / Meditation Journal

Przez wieki ludzie szukali sposobu aby śledzić postęp swojego rozwoju duchowego oraz sposobów przekroczenia granic umysłu dzięki medytacji. Obecnie, dzięki zaawansowanej technologii firmy NeuroSky, Twoje osobiste cele mogą zostać zrealizowane. Znajdź swoje oświecenie.

Dziennik Medytacji (ang. Meditation Journal) umożliwia Ci śledzenie postępu Twoich codziennych medytacji oraz poziomu koncentracji a także zapisanie ich dzięki cyfrowemu kalendarzowi. Kalendarz Medytacji pozwala na przechowywanie zapisów Twojej medytacji, poziomu koncentracji oraz fal mózgowych w dzienniku, prezentując je w postaci serii wykresów danych oraz osiągnięć.

MindWave Tutorial

Witaj w Samouczku dla urządzenia MindWave Mobile. Aplikacji stworzonej przez firmę NeuroSky a napędzanej za pomocą Twojego mózgu. Urządzenie MindWave Mobie umożliwia Ci interakcję z grami i aplikacjami używając mocy stanów Twojego umysłu. MindWave Tutorial jest aplikacją-samouczkiem, której celem jest zapoznanie Ciebie z urządzeniem MindWave Mobile. A więc naprzód... zainstaluj tą aplikację i zacznij w pełni korzystać z Twojego urządzenia MindWave Mobile.

Do pobrania za darmo z Apple Store lub Google Play Store.

„MyndPlay“ EEG Media player z czterame dodatkowymi filmami

MyndPlay jest pierwszym na świecie odtwarzaczem filmów, kontrolowanym za pomocą umysłu. Jest także platformą, która umożliwia widzom ujmujący, innowacyjny nowy poziom interaktywności z przekazami na żywo. MyndPlay pozwala widzowi na interakcję i zmianę kierunku i wyniku filmu używając jedynie swojego umysłu.

Ta nowa platforma multimedialna zrewolucjonizuje interaktywne reklamy, filmy oraz treści video przez prawdziwe zanurzenie widza w akcji, fabule i postaciach pozwalając widzowi na kierowanie lub wpływanie na wynik jedynie za pomocą relaksacji lub koncentracji. To widzowie będą wybierać kto będzie żył, a kto umrze, czy wygra zły czy dobry bohater, lub też czy gracz w golfa wykona poprawnie to istotny uderzenie, czy też nie.

MyndPlay czyni widza tym, który wybiera...

Specyfikacja

MindWave Mobile

 • Moduł TGAM1,
 • Automatyczne parowanie z urządzeniem bluetooth,
 • Pojedyncza bateria AAA (nie jest dołączona),
 • 8 godzin pracy na jednej baterii,
 • Bluetooth v2.1 Class 2 (zasięg 10 metrów). Adapter Bluetooth nie jest załączony,
 • Statyczny identyfikator urządzenie nagłownego (urządzenia mają unikalny identyfikator dla celów parowania),
 • Obsługiwane systemy mobilne: iOS i Android,
 • Zgodność z komputerami PC oraz Mac.

Pomiary EEG

 • Fale EEG,
 • Spektrum mocy fal EEG  (Alpha, Beta, etc.),
 • Wskaźnik (eSense meter) dotyczący koncentracji,
 • Wskaźnik (eSense meter) dotyczący medytacji,
 • Wskaźnik mrugania oczami (eSense Blink Detection),
 • Wskaźnik jakości sygnału (może być użyty do wykrycia słabego kontaktu sensora / umieszczenia urządzenia na głowie).

Applikacje w zestawie:

 • Brainwave Visualizer
 • ManUp
 • ZombiePop
 • Meditation Journal
 • MindWave Tutorial
 • „MyndPlay“ EEG Media player z czterema dodatkowymi filmami

Dane fizyczne

 • Waga: 90g
 • Górne ramię sensora: wysokość: 225mm x szerokość: 155mm x głębokość: 92mm 
 • Dolne ramię sensora: wysokość: 225mm x szerokość: 155mm x głębokość: 165mm

Bluetooth

 • BT wersja: 2.1 
 • BT moc wyjściowa: Class 2
 • BT minimalne napięcie: 1.0V
 • BT zasięg: 10 metrów
 • BT pobór mocy:  80mA w trakcie podłączenia i transmisji)
 • Sygnalizacja niskiego poziomu naładowania baterii: 1.1V
 • UART(Serial): VCC, GNC, TX, RX
 • UART Baudrate: 57,600 Baud
   

Dodatkowe oprogramowanie na urządzenia oparte o system iOS i Android są dostępne przez odpowiednie sklepy (Apple AppStore, Google Play).

Gwarancja

12 miesięcy gwarancji (na podstawie dowodu zakupu).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl