Producenci

Mental Games - oprogramowania bazujące na biofeedback'u

Mental Games - oprogramowania bazujące na biofeedback'u
Mental Games - oprogramowania bazujące na biofeedback'u

Moduły treningowe oprogramowania "Mental Games" analizują jak bardzo jesteś skoncentrowany lub zrelaksowany. I zmieniają prezentowaną informację w zależności od Twojego stanu psychicznego.

Używając połączenia technik multimedialnych i biofeedbacku, wkraczasz w nowy wymiar osobistego treningu. Korzystanie z oprogramowania "Mental Games", pomoże Ci zmienić swoje nawyki dotyczące nauki, koncentracji oraz relaksacji. Wkrótce możesz zauważyć, że jesteś bardziej zrelaksowany na codzień, będąc jednocześnie bardziej obecnym i skoncentrowanym bez uczucia "wypalenia". Nauczysz się różnych strategii interakcji, Twoich własnych strategii, zachowujących i rozwijających Twoje drogocenne wewnętrzne zasoby.

Dostępność: ostatnie sztuki

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 279,52 zł
szt.

Inner Balance Trainer iOS dla iPhone / Android

Inner Balance Trainer  iOS dla iPhone / Android
Inner Balance Trainer iOS dla iPhone / Android

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na pozytywne zmiany w Twoim życiu, produkt "Inner Balance", bazujący na nagradzanej technologii emWave może Ci pomóc. Ta unikalna aplikacja i sensor pomogą Ci uzyskać i utrzymać wewnętrzną równowagę (ang. inner balance), stan opanowania i jednocześnie gotowości na bardziej efektywne radzenie sobie ze stresującymi uczuciami, kwestiami stosunków międzyludzkich i wszelkimi innymi wyzwaniami, które pojawią się na Twojej drodze. Używanie Inner Balance przez 5 do 10 minut dziennie może wnieść więcej beztroski oraz psychicznego i emocjonalnego spokoju w Twoje życie. Wkrótce odkryjesz, że Twoje nastawienie, uczucia i perspektywa są bardziej pozytywne i odporne.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 10 dni

Cena: 1 349,00 zł
szt.

emWave2 - biofeedback HRV

emWave2 - biofeedback HRV
emWave2 - biofeedback HRV

emWave2 jest zaawansowanym monitorem rytmu serca, potrafiącym mierzyć subtelne zmiany w rytmie pracy Twojego serca. Ten rodzaj pomiaru znany jest jako analiza zmienności rytmu zatokowego lub HRV (ang. Heart Rate Variability). Analiza HRV jest nieinwazyjnym pomiarem, który odzwierciedla wzajemne oddziaływanie serca i mózgu oraz dynamikę autonomicznego systemu nerwowego, który jest szczególnie wrażliwy na zmiany Twojego stanu emocjonalnego.

Dostępność: tymczasowy brak towaru

Cena: 1 349,00 zł

emWave Pro

emWave Pro
emWave Pro

Używając emWave PC można zaobserwować w jaki sposób myśli i emocje wpływają na serce i układ nerwowy. Daje możliwość obiektywnego monitorowania rytmu serca i potwierdzenia kiedy koherencja została osiągnięta. Program pokazuje jak, w danym momencie, postrzeganie i emocjonalne reakcje na stres wpływają na rytm serca (zmienny wzór rytmu serca), który z kolei wpływa na postrzeganie, zdolności poznawcze, trzeźwość umysłu, możliwości skupienia uwagi oraz ogólny stan zdrowia i samopoczucia. EmWave Desktop reaguje jak lustro pokazując emocjonalne stany i natychmiastowo umożliwia użytkownikowi bardziej efektywną redukcję stresu i niwelowanie wpływu negatywnych emocji.

Dostępność: ostatnie sztuki

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 699,00 zł
szt.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl